Podcast - NACIONALE

Episodet e fundit

5 regjisorët që duhet t'ua shikoni së paku një film

11 orë më parë PushimiShkurt
Në episodin e fundit të Dua Lipa: At Your Service – do të botohet nesër, të premten, më 2 dhjetor – regjisori spanjoll me famë botërore Pedro Almodóvar flet për disa nga regjisorët që e frymëzojnë sot dhe se pse duhet gjithsesi tua shikoni së paku një fil...

Pushimi i Shkurtë

Top intervistat

Llaf Nacional

#VisaStory

Shfleto më shumë!