Policia te shtëpia e gruas së vrarë - NACIONALE

Policia te shtëpia e gruas së vrarë

3 muaj më parë

nga Muharrem Kafexhiu

Policia e Kosovës tashmë ka arritur te shtëpia e familjes së gruas së vrarë.

Nacionale po qëndron në vendngjarje dhe është duke tentuar të flasë me ndonjë nga të afërmit për të mësuar më shumë rreth rastit.

Nga ajo që kanë mësuar gazetarët pranë shtëpisë, është fakti se motrat e viktimës kanë pranuar injeksione për qetësim.

Në anën tjetër, një kushëri ka dhënë detaje, duke thënë se çifti veçse ka qenë i ndarë, ndërsa këtë e ka bërë edhe policia.

Lajme të ngjashme