Ca kokrra rrushi në Presidencë: Presidentja i pret në zyre organizatorët e ‘Hardh Fest’ - NACIONALE

Ca kokrra rrushi në Presidencë: Presidentja i pret në zyre organizatorët e ‘Hardh Fest’

1 muaj më parë

nga NACIONALE

“Hardh Fest” 2022 do t’i dedikohet poetit Xhevdet Bajraj dhe do të mbahet me 2, 3 dhe 4 Shtator në Rahovec.

Presidentija e vendit, Vjosa Osmani gjatë ditës së sotme ka pritur në Presidencë organizatorët e festivalit.

Fotografitë nga takimi janë postuar në faqen zyrtare të festivalit, nga ku edhe shihet se Osmani pranoi edhe një pako me rrush.

“Ca kokrra rrushi në Presidencë ”, thuhet në njoftimin e Festivalit.

Lajme të ngjashme