Ironizon Smajljaj: Le ta provojë edhe Guxo MSh-në, duke e provu ndoshta dhezë dikur - NACIONALE

Ironizon Smajljaj: Le ta provojë edhe Guxo MSh-në, duke e provu ndoshta dhezë dikur

1 muaj më parë

nga Muharrem Kafexhiu

Opinionisti dhe profesori Avdi Smajljaj ka komentuar dorëheqjen e ministrit Rifat Latifi.

Përmes një postimi në rrjetin social "Facebook", Smajljaj ka thënë se l'ia dhurojnë këtë dikaster Guxo-s, në mënyrë që ta provojnë.

Siç tha ai, nuk i dihet. Le ta shohin edhe anëtarët e kësaj partie se si duket.

Kujtojmë se ky reagim erdhi pas kërkesës së Burim Metës, që pyeti se edhe sa ministra të shëndetësisë duhet të ndërrohen që radha t'i vijë Guxo-s.

Më poshtë edhe postimi i plotë i Smajljajt.

Lajme të ngjashme