Prishtinë: Dy persona tentojnë ta rrëmbejnë një grua - NACIONALE

Prishtinë: Dy persona tentojnë ta rrëmbejnë një grua

3 javë më parë

nga NACIONALE

Një grua ka raportuar në polici se dy persona kanë tentuar që ta rrëmbejnë atë në Prishtinë.

Sipas policisë, dy të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti po hetohet nga policia.

Raporti i plotë i PK-së:

RRËMBIM NË TENTATIVË

Prishtinë 30.08.2022 – 16:20. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy persona kanë tentuar që ta kryejn veprën e lartcekur dhe të njëjtit janë larguar në drejtim të panjohur. Lidhur me rastin viktima është intervistuar dhe rasti i inicuar vazhdon të hetohet nga njësitë kompetente policore.

Lajme të ngjashme