Drenica - Prishtina dhe Trepça 89 - Dukagjini: Mbyllen pjesët e para - NACIONALE

Drenica - Prishtina dhe Trepça 89 - Dukagjini: Mbyllen pjesët e para

1 vit më parë

nga NACIONALE

Janë mbyllur pjesët e para nga dy ndeshjet e xhiros së tetë në Superligën e Kosovës në futboll, që po zhvillohen aktualisht në Drenicë dhe Mitrovicë.

Në Drenicë, aty ku skuadra me emrin e njejtë po ndeshet me Prishtinën, rezultati është 0-0 pas pjesës së parë.

Dominimi i kryeqytetasve nuk u arrit të konkretizohet me ndonjë gol, fatkeqësisht për bardhekaltërit.

Në përballjen tjetër, Trepça 89 e mbylli intervalin e parë me një epërsi prej 2-0 kundër Dukagjinit.

Lajme të ngjashme