“Restoranti ka turp për gjoksin tim, më dhanë një shall të mbulohem…” - NACIONALE

“Restoranti ka turp për gjoksin tim, më dhanë një shall të mbulohem…”

8 muaj më parë

nga Lirim Krasniqi

Përdoruesit i thanë vajzës në TikTok se ajo duket me klas, por gjithashtu se restorantet me klas kanë kodin e tyre të veshjes.

"Mendova se isha veshur elegante dhe me klas, dhe më pas në restorant më thanë të mbulohesha dhe më dhanë një shall nga "i humbur dhe i gjetur", tha vajza dhe ndau historinë e saj në TikTok.

Ajo ka postuar një klip prej shtatë sekondash në të cilin ka mbuluar fytyrën me dorë.

Videoja u publikua për herë të parë në gusht të vitit të kaluar dhe deri më tani njerëzit e kanë parë më shumë se 710,000 herë.

@slayraslaye Yes this scarf belongs to the restaurant… i didn’t know these were the vibes #SummerMashup #fypシ ♬ original sound - pippa and beatrice <3

Komentet janë të ndryshme.

"Shumica e restoranteve të bukura kanë kodin e tyre të veshjes - ka shkruar përdoruesi. Tjetri i theksoi se nëse shkon në një restorant elegant, nuk duhet të duket sikur është në një klub. Dikush tjetër i tha vajzës se ajo dukej shumë me klas, raporton New York Post. /Nacionale/

Lajme të ngjashme