Ylli i Manchester Cityt poston foto tallëse për bashkëlojtarin e tij, pastaj e shlyen - NACIONALE

Ylli i Manchester Cityt poston foto tallëse për bashkëlojtarin e tij, pastaj e shlyen

1 javë më parë

nga NACIONALE

Ylli i Manchester Cityt, Jack Grealish, ka postuar një foto në rrjetin social Instagram një foto tallëse për bashkëlojtarin e tij, Nathan Ake, ku shihej një gotë çaji me një pamje intime dhe mbi të ishte shkruar: “Nathan Ake me c*ca”, por kjo foto më pas është shlyer, teksa u postua nga persona të tjerë më pastaj.

Në postimin e tij ai kishte shkruar: “Çfarë gote e çajit” dhe e etiketoi mbrojtësin Ake në postim.

Shoqëria mes tyre është shumë e fortë, teksa në intervistën e fundit të mesfushorit anglez, ai foli shumë për Nathan Ake, duke thënë se është një nga lojtarët më të shquar të skuadrës, dhe se po bënë një sezon të mrekullueshëm me Manchester Cityn.

Jack Grealish deletes x-rated Instagram post about Man City teammate Nathan Ake and obscene mug which leaves fans speechless

“Nathan është aq i fortë në mbrojtje dhe mendoj se ai ka qenë i pabesueshëm këtë sezon dhe një nga lojtarët tanë më të shquar. Dhe unë mendoj se shumë tifozë të Cityt do ta thonë gjithashtu këtë.

“Ai është një djalë brilant dhe një nga djemtë më të mirë që kam takuar ndonjëherë në futboll dhe nuk ka asnjë kockë të keqe në trupin e tij. Ai është dikush me të cilin shoqërohem me të vërtetë brenda dhe jashtë fushës. Ai punon shumë çdo ditë në fushën e stërvitjes dhe kur e merr topin, ai thjesht ma jep mua gjatë gjithë kohës. Dhe kjo është ajo që ju dëshironi si anësor. Ju dëshironi që mbrojtësi juaj të vazhdojë t'ju ushqejë me topa përpara. Por atëherë kur unë jam duke u kthyer para ju ndiheni shumë të sigurt me Nathanin pas nesh.

Jack Grealish is being shown how to save Man City career by unlikely teammate - Joe Bray - Manchester Evening News

"Ai është një djalë i mrekullueshëm dhe unë jam shumë i lumtur për të për shkak të personit që është. Ai është një djalë i mrekullueshëm dhe kaq i dashur nga të gjithë në dhomën e stërvitjes", tha Grealish.

Lajme të ngjashme