Vetëvrasja e 19-vjeçares pas kërcënimeve nga i fejuari, të premten protestë në Mitrovicë - NACIONALE

Vetëvrasja e 19-vjeçares pas kërcënimeve nga i fejuari, të premten protestë në Mitrovicë

2 javë më parë

nga Muharrem Kafexhiu

Të premten do të mbahet protestë në Mitrovicë pas vetëvrasjes së 19-vjeçares, si shkak i kërcënimeve nga i fejuari.

Këtë e ka konfirmuar edhe aktivisti Rron Gjinovci përmes një postimi në rrjetin social "Facebook".

“Njëkohësisht prindërit duan të përçojnë mesazh tek prindërit e tjerë që të kujdesen më shumë për fëmijët e tyre dhe të komunikojnë më shumë me fëmijët për shqetësimet që ata kanë", shkroi ndër të tjerash Gjinovci.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

Lajme të ngjashme