Rama publikon fotografi me çiftin Biden - NACIONALE

Rama publikon fotografi me çiftin Biden

8 muaj më parë

nga Lirim Krasniqi

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, së bashku me bashkëshorten e tij, ka realizuar fotografi me Presidentin Joe Biden dhe bashkëshorten e tij Jill.

Pak më parë, një fotografi të ngjashme e ka publikuar edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani.

Rama e ka përshkruar si fotografi të ditës fotografinë e përbashkët me çiftin Biden.

“Photo of the day”, ka shkruar ai në gjuhën angleze.

Lajme të ngjashme