Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim - NACIONALE

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

2 javë më parë

nga Muharrem Kafexhiu

Ftohtë pritet të jetë edhe gjatë ditës së sotme.

Të paktën kështu ka raportuar sajti i parashikimeve, "Prishtina Weather".

Kështu parashihet të jetë edhe gjatë ditëve në vijim, me përjashtim të fundjavës, kur pritet një lëvizje drejt motit më të butë.

22.09 - Ftohtë, kryesisht me vransira, e pasdite me mundësi për riga lokale shiu.

23.09 - Pjesërisht vranët dhe ftohtë.

24.09 - Kryesisht me diell.

25.09 - Vransira dhe intervale me diell gjatë ditës.

26.09 - Më ngrohtë, me vransira dhe diell.

Lajme të ngjashme