Një grua sulmohet seksualisht nga dy persona në Prishtinë - NACIONALE

Një grua sulmohet seksualisht nga dy persona në Prishtinë

3 javë më parë

nga NACIONALE

Një grua është dhunuar seksualisht nga dy persona në Prishtinë.

Viktima kë njoftuar policinë se persona të panjohur e kanë futur me forcë në vetur dhe më pas e kanë sulmuar seksualisht.

Ajo ka pranuar trajtim mjekësor.

Raporti i plotë i PK-së:

SULM SEKSUAL

Rr. Agim Ramadani, Prishtinë 28.08.2022 – 16:00. Viktima femër kosovare ka informuar se dy persona të pa njohur e kanë futur me forcë në veturë dhe më pas e kanë sulmuar seksualisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore.

Lajme të ngjashme