Kryekuvendari Konjufca nënshkruan Memorandum Bashkëpunimi me homologën e tij nga Shqipëria - NACIONALE

Kryekuvendari Konjufca nënshkruan Memorandum Bashkëpunimi me homologën e tij nga Shqipëria

1 javë më parë

nga NACIONALE

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca dhe kryetarja e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, Lindita Nikolla, nënshkruajnë Memorandum Bashkëpunimi midis dy parlamenteve. ​Kjo marrëveshje do të bëhet në Kuvendin e Shqipërisë.

Lajme të ngjashme