Kajtazi për tentim sulmin ndaj Jasharajt: Pasojë e fushatës linçuese të pushtetit - NACIONALE

Kajtazi për tentim sulmin ndaj Jasharajt: Pasojë e fushatës linçuese të pushtetit

3 javë më parë

nga NACIONALE

Analisti e gazetari, Vehbi Kajtazi, tentim sulmin ndaj kryetarit të SBAShK-ut, Rrahman Jasharajt e ka quajtur pasojë të fushatës linçuese të pushtetit dhe strukturave militante.

Sipas tij fushata të tilla, bëhen për ta bërë sulmin më të pranueshëm me masën.

Lajme të ngjashme