E rëndë: Gjendet pa shenja jete një 41-vjeçar në Gjakovë, dyshohet se ka vdekur qe disa ditë - NACIONALE

E rëndë: Gjendet pa shenja jete një 41-vjeçar në Gjakovë, dyshohet se ka vdekur qe disa ditë

3 javë më parë

nga Muharrem Kafexhiu

Një tjetër vdekje është regjistruar gjatë së dielës.

Siç raporton Sinjali, një 41-vjeçar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Gjakovë.

Tronditës është fakti se dyshohet që i njëjti ka vdekur qe disa ditë.

Sipas mediumit në fjalë, policia ka intervistuar disa dëshmitarë, kurse raportohet si viktima kishte jetuar i vetëm.

Me urdhër të Prokurorit të Shtetit kanë nisur hetimet dhe trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Lajme të ngjashme