Dyshohet t'i jetë ndezur flakë shtëpia zyrtarit policor nga Leposaviqi që i konvertoi targat në RKS - NACIONALE

Dyshohet t'i jetë ndezur flakë shtëpia zyrtarit policor nga Leposaviqi që i konvertoi targat në RKS

4 javë më parë

nga NACIONALE

Drejtuesi i Institutit për Afirmimin e Marrëdhënieve Ndëretnike, Fatmir Sheholli, ka treguar se një zyrtari policor nga Leposaviqi i është ndezur flakë shtëpia, vetëm pse i konvertoi targat në RKS.

Përmes një postimi në rrjetin social "Facebook", Sheholli paralajmëroi se presioni do të rritet edhe më shumë ditëve në vijim.

"Vizita e nesërme e kryeministres së Sërbisë Bërnabiq po quhet " paqësore dhe shume domethënëse"!", ka shkruar ndër të tjera ai.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

Lajme të ngjashme