“Brezovica 6”, Policia aksion në disa lokacione - NACIONALE

“Brezovica 6”, Policia aksion në disa lokacione

6 ditë më parë

nga NACIONALE

Policia e Kosovës është duke zhvilluar edhe sot një aksion për rastin Berzovica.

Zëdhënësi i policisë, Baki Kelani ka konfirmuar se aksioni Berzovica 6 po vazhdon sot dhe detaje do të bëhen të ditura pas përfundimit të këtij aksioni.

Policia e Kosovës, konfirmon se në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë ka vazhduar realizimin e operacionit policor “Brezovica 6”, ku informacionet dhe detajet rreth këtij operacioni, do të bëhen të ditura pas përfundimit”, ka thënë Kelani.

Lajme të ngjashme