I rregulloi dhëmbët në Turqi, më pas doli në klub dhe u bë hit - NACIONALE

I rregulloi dhëmbët në Turqi, më pas doli në klub dhe u bë hit

2 muaj më parë

nga Lirim Krasniqi

Një djalë është bërë një hit i TikTok pasi postoi një video të tij duke dalë në një klub nate, në të cilën mund të shiheshin dhëmbët e tij të sapobërë që shkëlqenin në errësirë.

“Më thuaj se ke qenë në Turqi pa më thënë se ke qenë në Turqi”, tha ai me shaka.

Siç shpjegoi ai, vendosi që në vend të Britanisë, ne vendin e ti të lindjes, t'i rregullonte dhëmbët në Turqi, sepse atje ishte më lirë.

@nscottduxbury Who dear? Me dear? Turkey dear? No dear! 🦷 #teeth #smile #turkey #gay #laugh #fun #crying #funny #lol #laughing ♬ BILLIE EILISH. - Armani White

Nuk u desh shumë kohë që komentuesit të bënin shaka me situatën e tij.

Dhëmbët e tu janë më ndriçues se dritat e mija”, ka shkruar një komentues.

"Unë do të doja një kruese dhëmbësh neoni, ju lutem," bëri shaka një tjetër. /Nacionale/

Lajme të ngjashme