Pamje: Brazili dyfishon epërsinë, Richarlison shënon gol të jashtëzakonshëm - NACIONALE

Pamje: Brazili dyfishon epërsinë, Richarlison shënon gol të jashtëzakonshëm

1 javë më parë

nga Vivianit Gërguri

Favoriti kryesor për të fituar këtë Botëror, Brazili, ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Serbisë, dhe sërish ka shënuar i njëjti futbollist, Richarlison, i cili shënoi një gol shumë, shumë të bukur.

Ishte një vrapim i Vinicius Jr në krahun e majtë, i cili dërgoi një top në zonën e rrezikshme për sulmuesin e Tottenhamit, i cili me një rrotullim(gjysmë gërshërë) shënoi një gol të jashtëzakonshëm për 2:0.

Lajme të ngjashme