Khaziri "shtang" Francën, Tunizia në epërsi - NACIONALE

Khaziri "shtang" Francën, Tunizia në epërsi

1 muaj më parë

nga NACIONALE

Kombëtarja e Tunizisë ka kaluar në epërsi pas 58 minutave lojë përmes Wahbi Khaziri

Pas një aksioni të shpejtë, ishte Khaziri që dribloi mes disa futbollistëve dhe në fund e dërgoi në portën e Lloris (58').

Lajme të ngjashme