Vdekje e dyshimtë në Fushë Kosovë - NACIONALE

Vdekje e dyshimtë në Fushë Kosovë

1 javë më parë

nga NACIONALE

Një burrë ka vdekur në Fushë Kosovë gjatë ditës së djeshme.

Sipas njoftimit të Policisë, vdekja e tij po hetohet si ‘vdekje e dyshimtë’.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar pasi i është keqësuar gjendja shëndetësore, ka marrë tretman mjekësor nga QKMF në Fushë Kosovë dhe më pas ka ndrruar jetë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë.

Rasti është duke u hetuar

Lajme të ngjashme