Tomë Gashi i del në mbrojtje ministrit Murati: Me të dhe Albinin, shantazhuesit nuk kalojnë - NACIONALE

Tomë Gashi i del në mbrojtje ministrit Murati: Me të dhe Albinin, shantazhuesit nuk kalojnë

1 vit më parë

nga NACIONALE

Avokati Tomë Gashi, përmes një postimi në Facebook, i ka dalë në mbrojtje ministrit të Financave, Hekuran Murati, pasi ky i fundit ishe ‘pre’ e një aksioni të PSD-së ndaj të cilit u hodh miell gjatë ditës së djeshme në shënjë revolte për punëtorët, sipas arsyetimit të kësaj partie.

Ai ka thënë se Murati nuk mund të shantazhohet.

Me të dhe Kurtin, shantazhuesit e shtetit nuk mund të kalojnë, ka thënë Gashi.

Postimi:

Lajme të ngjashme