Publikohen çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme - NACIONALE

Publikohen çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme

6 ditë më parë

nga NACIONALE

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimet maksimale për derviatet e naftës.

Çmimi për produktin Dizel është 1,58, dy centë më lirë se të martën.

Për produktit Benzinë është 1,35. Ndërsa çmimi maksimal i lejuar në produktin Gas është 0,75 cent.

Këto çmime vlejnë për 24 orë.

Lajme të ngjashme