Prova që dëshmon se Arbërie Nagavci më 2019 mbështeste grevën e sindikatave - NACIONALE

Prova që dëshmon se Arbërie Nagavci më 2019 mbështeste grevën e sindikatave

1 javë më parë

nga NACIONALE

Postimet në "Facebook" janë kundërshtari më i madh i Vetëvendosjes.

Përderisa për të tjerët vënë etiketa, militantët stepen kur përballen me postimet e së kaluarës të politikanëve të tyre të preferuar.

Në Facebook tashmë po qarkullon fotografia e cila tregon se si ministrja akutale e Arsimit, Arbëria Nagavci, dikur shpërndante postimin e kryeministrit Albin Kurti, i cili përkrahte grevat e sindikalistëve.

Dhe kjo nuk është shumë vite larg. Madje hiç më larg se 2019-shi.

Lajme të ngjashme