Ministri Faton Peci thërret konferencë për media - NACIONALE

Ministri Faton Peci thërret konferencë për media

1 muaj më parë

nga NACIONALE

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, do të mbajë sot konferencë për media.

Siç njofton ministria, konferenca do të mbahet në lidhje me “rrjedhën e Programit për Pagesa Direkte / Subvencione 2022”.

Konferenca nis në orën 12:00 në ndërtesën e Qeverisë.

Lajme të ngjashme