Lipjan: Vëllai rrahë vëllanë, intervenon policia - NACIONALE

Lipjan: Vëllai rrahë vëllanë, intervenon policia

2 javë më parë

nga NACIONALE

Një person është arrestuar dje në Lipjan, pasi kishte sulmuar fizikisht babain dhe vëllain e tij.

Policia njofton se sulmi ka ndodhur pas një mosmarrëveshje

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Lipjan 10.09.2022 – 20:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht babin dhe vëllain e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.”

Lajme të ngjashme