Kishte dy ditë i zhdukur, gjendet i vdekur biznesmeni shqiptar - NACIONALE

Kishte dy ditë i zhdukur, gjendet i vdekur biznesmeni shqiptar

1 muaj më parë

nga NACIONALE

Ishte shpallur prej dy ditësh i zhdukur nga familjarët e tij, ndërsa sot biznesmeni shqiptar Fatmir Ara 43-vjeç, është gjetur i vdekur në fshatin San Carlo Cavanese afër Torinos.

Sipas mediave italiane 43-vjeçari shqiptar është i qëlluar me armë dhe është gjetur në tokë pa hapa larg një karroce të parkuar përgjatë një rrugice të vogël, transmeton fax.al.

Ndërkohë ditën e djeshme karabinierët e kompanisë Venaria, gjatë kërkimeve e gjetën atë në një fushë të San Carlo Canavese, në fshat. Sakaq hetimet po koordinohen nga prokuroria e Ivreas.

Lajme të ngjashme