Dy vëllezër nga Istogu tentuan t’i fusin të miturat në veturë - NACIONALE

Dy vëllezër nga Istogu tentuan t’i fusin të miturat në veturë

3 javë më parë

nga NACIONALE

Dy vajza të mitura, janë ngacmuar seksualisht nga dy vllezër në Istog. Të dytë kanë tentuar t’i fusin në veturë ato.

Njëri nga të dyshuarit, është arrestuar e tjetri është në arrati.

I dyshuari pas intervstimit është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

NGACMIM SEKSUAL/Istog 09.09.2022 – 21:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se së bashku me vëllain e tij i cili gjendet në arrati, duke i mashtruar i kishin ngacmuar dhe tentuar ti fusin në veturë dy viktimat e mitura femra kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lajme të ngjashme