Arrestohet burri që goditi dhe ngacmoi seksualisht një grua në Prishtinë - NACIONALE

Arrestohet burri që goditi dhe ngacmoi seksualisht një grua në Prishtinë

2 javë më parë

nga NACIONALE

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dhe ka goditur një grua në Prishtinë.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur me 19 gusht.

Raporti i plotë i PK-së:

NGACMIM SEKSUAL

Rr. “Ferat Dragaj”, Prishtinë 19.08.2022 - 09:00. Më 05.09.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka ngacmuar dhe më pastaj e ka goditur viktimën femër kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lajme të ngjashme