Aksident me të lënduar në Prizren - NACIONALE

Aksident me të lënduar në Prizren

4 ditë më parë

nga NACIONALE

Gjatë ditës së djeshme, në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku në mes një automjeti dhe një motoçiklete me ngasës meshkuj.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore këanë pësuar dy personat që ishin në motoçikletë dhe ata janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME

Rr. Prizren Perevallë 19.09.2022 – 11:15. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes një automjeti dhe një motoçiklete me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy personat që ishin në motoçikletë dhe ata janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

Lajme të ngjashme