Kryederbi: PSG e pret Dortmundin, formacionet zyrtare - NACIONALE

Kryederbi: PSG e pret Dortmundin, formacionet zyrtare

1 javë më parë

nga NACIONALE

Paris Saint-Germain është titullar në derbin e javës ndaj Borussia Dortmundit.

Si “Parisienët” ashtu edhe “Verdhëzinjtë” duan t’i arkëtojnë vetëm pikët e plota.

Formacionet zyrtare tashmë janë bërë publike:

PSG: Hakimi, Skriniar, Marquinhos, Hernandez; Ugarte, Zaire-Emery, Vitinha; Dembele, Kolo Muani, Mbappe

Dortmund: Kobel; Ryerson, Sule, Hummels, Schlotterback; Brandt, Can, Sabitzer; Wolf, Malen, Adeyemi

Ndeshja zhvillohet në “Parkun e Princave” dhe nis në ora 21:00.

Lajme të ngjashme