KATAR 2022 | Lionel Messi fiton penallti dhe pastaj e humb - NACIONALE

KATAR 2022 | Lionel Messi fiton penallti dhe pastaj e humb

1 muaj më parë

nga NACIONALE

Sulmuesi Lionel Messi ka humbur rastin e artë të kalojë Argjentinën në epërsi.

Argjentinasi fitoi 11-metërsh duke u faulluar brenda zonës, por pastaj nuk arriti ta mposht Szczesny për t'i kaluar në epërsi.

Lajme të ngjashme