Gol i jashtëzakonshëm nga Leckie, Australia në epërsi ndaj Danimarkës - NACIONALE

Gol i jashtëzakonshëm nga Leckie, Australia në epërsi ndaj Danimarkës

1 muaj më parë

nga NACIONALE

Kombëtarja e Australisë ka befasuar Danimarkën duke kaluar në epërsi përmes Leckie.

Ishte Mathew Leckie që dribloi dy futbollistë dhe pastaj me një goditje të bukur e dërgoi topin në rrjetë (61').

Lajme të ngjashme