Mirena: Kurti i kënaqi kopalla deputetët - NACIONALE

Mirena: Kurti i kënaqi kopalla deputetët

1 muaj më parë

nga NACIONALE

Analisti Ilir Mirena ka komentuar paraqitjen e sotme të kryeministrit Albin Kurti në Kuvend, ku është thirrur nga opozita në interpelancë parlamentare.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka thënë se Kurti i kënaqi kopalla deputetët.

“I knaqi deputetet Albin Kurti. Turli kopalle. Mes tjerash dhe qysh s'paska pas aeroplan per Prishtine, e ju paska desht me e marr per Tirane...A per Zajednice ruju se fol najsen...”, ka shkruar ia.

Lajme të ngjashme