Musliu-Shoshi: Albini i frikësohet opozitës, andaj nuk po raporton në Kuvend - NACIONALE

Musliu-Shoshi: Albini i frikësohet opozitës, andaj nuk po raporton në Kuvend

1 javë më parë

nga NACIONALE

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi ka thënë se Kurti po frikësohet nga opozita. Kjo pasi nuk po raporton në Kuvend.

Sipas saj, kryeministri i ka humbur edhe miqtë.

Postimi:

Se Albini i frikësohet opozitës fol vetëfakti që nuk po raporton në Kuvend.

Klauzolat e nenet nuk i interesojnë askujtë, mandatin e ke me i mbrojtë interesat e vendit dhe mos me hup miq.

As nuk je duke e mbrojtë interesin dhe as miq tanimë nuk ke!

Lajme të ngjashme