Rrahu babain e tij, arrestohet prishtinasi - NACIONALE

Rrahu babain e tij, arrestohet prishtinasi

1 muaj më parë

nga NACIONALE

Është arrestuar një person në Prishtinë, pasi i njëjti ka rrahur babain e tij.

Si pasoj e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore për çka dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e kishte sulmuar fizikisht babain e ti, kosovar. Si pasoj e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore për çka dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Lajme të ngjashme