Një i vdekur dhe 73 raste të reja me coronavirus - NACIONALE

Një i vdekur dhe 73 raste të reja me coronavirus

4 javë më parë

nga NACIONALE

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar 73 raste të reja me coronavirus, nga 555 testime të bëra.

MSH njofton se në këtë periudhë raportuese është shënuar një rast i vdekjes.

Të vaksinuar brenda 24 orëve janë 33, ndërkaq në total janë administruar 1,835,650. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme