Nis shitja e biletave për ndeshjen Kosovë - Qipro - NACIONALE

Nis shitja e biletave për ndeshjen Kosovë - Qipro

1 javë më parë

nga NACIONALE

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) përmes një postimi ka njoftuar se tashmë ka nisur shitja e biletave për ndeshjen Kosovë - Qipro.

"Dardanët" do ta zhvillojnë përballjen ndaj Qipros në "Fadil Vokrri" në datën 27.09.2022, derisa tani ka nisur shitja e biletave.

Cmimet vazhdojnë të jenë të njëjta, pra veri dhe jug nga 5 euro, lindje 10 euro, perëndim 20 euro dhe VIP - 80 euro.

Për t’u pajisur me biletë kliko: KËTU.

Lajme të ngjashme