Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme - NACIONALE

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

1 vit më parë

nga NACIONALE

Sot parashihet të mbajë mot relativisht i qetë dhe me ulje të temperaturave, në të dy vlerat ekstreme.

Temperaturat minimale, do të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celcius, ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16 e 19 gradë elcius.

Do të ketë një erë të lehtë nga drejtimi i verilindjes.

Lajme të ngjashme