Kryeministri Kurti e ministri Murati sot mbajnë konferencë për medie - NACIONALE

Kryeministri Kurti e ministri Murati sot mbajnë konferencë për medie

3 javë më parë

nga NACIONALE

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti e minitri i Financave, Hekuran Murati gjatë ditës së sotme do të mbajnë konferencë për medie, shkruan Nacionale.

Kurti e Murati pritet që të flasin për grevat si dhe mos-pagesën e grevistëve për muajin gusht.

Konferenca do të nisë me fillim nga ora 11:00 dhe të mbahet në ndërtesën e Qeverisë./Nacionale.com/

Lajme të ngjashme