Kimete Berisha e quan të trentë Qeverinë Kurti: Nagavci ishalla bëhet rahat me frizurë - NACIONALE

Kimete Berisha e quan të trentë Qeverinë Kurti: Nagavci ishalla bëhet rahat me frizurë

1 javë më parë

nga NACIONALE

Opinionistja Kimete Berisha, përmes një statusi në Facbook, ka shkruar rreth situatës me grevën në arsim, duke e kritikuar ministren Arbërie Nagavci.

Berisha mendon se ministrja Nagavci nuk është e aftë ta ndaloj grevën, pasi sipas saj “preokopim” mbetet frizura dhe dukja e saj.

Statusi i plotë:

Një qëndrim - një frizurë.

Arbërie Nagavci, u bë tebdil.

Në njërin portal u bën thirrje mësimdhënësve ta ndërprejnë grevën - me frizurë boby - të shkurta;

- Në tjetrin portal me flokë të gjata me dredha;

- në portalin e tretë, frizurën fenir.

- Në portalin e katërt - me punxhë.

- Me një rast i fluturojnë shishkat sikur ndodhet me hundë para ventilatorit.

Kjo me ndal grevën në arsim jo, po ishalla po bëhet rehat me frizurë.

P.S. Në anën tjetër, Kryeministri po e pengon Serbinë të bëj gabime. Po ndërhyh në gabimet e armikut.

Serbisë, po ia zbulon planin 'sekret' për sulm ndaj Kosovës.

Qeveri e trentë.

Një qëndrim - një frizurë. Arbërie Nagavci, u bë tebdil. Në njërin portal u bën thirrje mësimdhënësve ta ndërprejnë...

Posted by Kimete Berisha on Sunday, September 18, 2022

Lajme të ngjashme