Ilir Mirena: Se shpejti do ta festojmë edhe Zajednicen - NACIONALE

Ilir Mirena: Se shpejti do ta festojmë edhe Zajednicen

4 javë më parë

nga NACIONALE

Gazetari, Ilir Mirena ka reaguar pas marrëveshjes për dokumente ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Mirena përmes një postimi në Facebook ka ironizuar me festën për marrëveshjen e fundit mes Prishtinës dhe Beogradit.

“Festojeni Marreveshjen e 2011’tes, ama mos e ulni entuziazmin festiv edhe kur t’jau bjen Zajednicen. Gati e harrova, edhe 24 hektaret per Manastirin e Deçanit”.

Lajme të ngjashme