Hoxha i VV-së pas përplasjes së Albulena Haxhiut me qytetarin në FB: "Qenie e një rendi të ulët në qytet të njerëzve" - NACIONALE

Hoxha i VV-së pas përplasjes së Albulena Haxhiut me qytetarin në FB: "Qenie e një rendi të ulët në qytet të njerëzve"

3 javë më parë

nga NACIONALE

Studiuesi i Filozofisë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Elvis Hoxha është bërë pjesë e debatit mes ministres së drejtësisë Albulena Haxhiu dhe qytetarit Korab Blakaj.

Duke shfrytëzuar rrjetin social "Facebook" Hoxha kritikoi qytetarin duke thënë se është e tmerrshme që ka qenie të tilla mes njerëzish.

"Ministria e Drejtësisë ka krejtësisht të drejtë të tronditet", shkroi mes tjerash ai.

Më poshtë edhe postimi i plotë i Hoxhës:

Lajme të ngjashme