Gjendet e vdekur një dy-vjeçare në Istog, policia nis hetimet - NACIONALE

Gjendet e vdekur një dy-vjeçare në Istog, policia nis hetimet

3 javë më parë

nga NACIONALE

Sot rreth orës 12:00, një dy-vjeçare është gjetur pa shenja jete në një bazën të vogël afer shtëpis së sajë.

Rasti ka ndodhur në fshatin Zallq të Komunës së Istogut.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi ka deklaruar se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe prokurori ka urdhëruar që trupi i pajetë të dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Lajme të ngjashme