Dimal Basha shahet nga një komentues – e raporton për pedofili - NACIONALE

Dimal Basha shahet nga një komentues – e raporton për pedofili

1 vit më parë

nga NACIONALE

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha është ofenduar nga një komentues në Facebook.

Basha ka bërë publik profilin e personit i cili e ofendoi.

Sipas Bashës, ai e ofedoi me fëmi, përçka deputeti e lajmëroi në policinë e Gjermanisë dhe të të Kosovës.

Postimi:

Po thotë “fmin ti qifsha.”

Po e baj publike këtë SHATIN sepse po tingëllon si PEDOFIL, edhe pse po doket që vet ka fëmijë. Për ditë shajnë e kërcënojnë, dhe rrallë herë i marr serioz, mirëpo në këtë rast duhet me ditë edhe familja vet, po edhe krejt ata që e rrethojnë me nejt larg ni njeri që lyp me q* fëmijë.

Gjithashtu do t’i informoj institucionet tona, e qe besa edhe te ato në Gjermani ku po duket që jeton, që le ta thirrin këtë pedofil!

Kurse anash kësaj, rrallë herë raportoj ofendime e kërcënime, sepse shumica janë hajgarexhi, por sa herë e kam ba, si ti thirrin policia palohen meniherë. Për gjynah t’vje qysh çojnë njerëz e kallzojnë që kanë gabu e lypin me i fal. Kështu që përmbahuni kapak kur kërcënoni se Facebook-u nuk është arenë me kallzu trimni!”

Lajme të ngjashme