Bukayo Saka rikthen Arsenalin në lojë - NACIONALE

Bukayo Saka rikthen Arsenalin në lojë

1 vit më parë

nga NACIONALE

Arsenal ka arritur ta barazojë rezultatin ndaj Manchester Unitedit.

"Topcinjtë" e kanë nisur fuqishëm pjesën e dytë duke pasur disa raste të shumta dhe gjetën golin e barazimit përmes Bukayo Sakas.

Pas një aksioni të shpejtë, anglezi përfitoi nga afërsia duke shënuar nga porta e zbrazur (60').

Lajme të ngjashme