Arrestohen një burrë dhe një grua nën dyshimin për prostitucion - NACIONALE

Arrestohen një burrë dhe një grua nën dyshimin për prostitucion

1 javë më parë

nga NACIONALE

Policia e Kosovës, më 14 shtator në Gjilan, ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuar, një burrë dhe një grua, nën dyshimin se në këmbim të parave kanë kryer marrëdhënie seksuale

“Në lidhje me rastin është konsultuar gjyqtari kompetent, të dyshuarit lirohen dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt” thuhët në njoftim.

Lajme të ngjashme