2 të vdekur dhe 191 raste të reja me Covid-19 në Kosovë - NACIONALE

2 të vdekur dhe 191 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

3 javë më parë

nga NACIONALE

Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve janë regjistruar 2 viktima dhe 191 raste të reja me Covid-19.

Sipas MSh-së, gjatë kësaj kohe janë shëruar 255 qytetarë.

Ndërkaq, janë vaksinuar vetëm 30 persona.

Raporti i plotë:

Lajme të ngjashme