Pamje: Xhaka përleshet me Milenkovicin dhe Mitrovicin - NACIONALE

Pamje: Xhaka përleshet me Milenkovicin dhe Mitrovicin

3 muaj më parë

nga NACIONALE

Granit Xhaka është bërë shënjestër e shumë provokimeve nga lojtarët serbë. Ishte Milenkovic ai që provokoi Xhakën dhe pastaj u krijua një përleshje në fushë.

Në minutat shtesë u panë disa lojtarë serbë të shtyrë nga Mitrovic e Milenkovic që vërsulën Xhakën, në përpjekje për ta sulmuar.

Pas disa minutave rrëmujë, gjyqtari riktheu qetësinë në fushë, anipse provokime vazhduan akoma.

Lajme të ngjashme