Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë - NACIONALE

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

1 javë më parë

nga NACIONALE

Po raportohet se para pak minutash, në lagjen Draodan në kryeqytet dy persona jenë gjuajtur me armë zjarri.

Burimet Insajderit bëjnë të ditur se dy persona kanë hapur zjarr kundrejt njëri-tjetrit, ku si pasojë një persona ka mbetur i plagosur.

Nga pamjet e siguruar nga gazeta në vendin e ngjarjes shihen patrullat e Policisë së Kosovës dhe autoambulanca.

Policia e Kosovës ende nuk ka kthyer përgjigje për rastin.

VIDEO

Lajme të ngjashme